Pasitinkant Vasario 16-ąją lopšelyje darželyje „Pumpurėlis“ geltona-raudona-žalia mirgėjo ne tik vėliavėlėse. Darželio kieme kiekvieno vaiko atsinešta maža širdelė tapo didelės trispalvės širdutės dalimi.

Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

View the embedded image gallery online at:
http://pumpurelis.lt/index.php/apie-mus#sigFreeId2b6ce5f395

Vasario 15 d. „ Žibuoklių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis lankėsi Klaipėdos m. Pr. Domšaičio galerijoje, kur vyko edukacija „ Apie geležinį vilką ir Lietuvos kunigaikščių žygius“. Vaikai klausė pasakos apie kunigaikščius Gediminą ir Kęstutį, apžiūrėjo skulptūras ir patys, nors ir trumpam, tapo skulptoriais.

View the embedded image gallery online at:
http://pumpurelis.lt/index.php/apie-mus#sigFreeId0f769e0a3c

Mūsų lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ bendruomenė už aktyvų dalyvavimą Klaipėdos miesto  visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Judriausias darželis“ užėmė  II-ąją vietą ir buvome apdovanoti puikiais prizais –lavinamosiomis priemonėmis „Upės akmenys“ ir įvairių faktūrų diskų rinkiniu. Mielai išbandėme ir dažnai  naudosime, kad augtume stiprūs ir sveiki!

View the embedded image gallery online at:
http://pumpurelis.lt/index.php/apie-mus#sigFreeIdb85dc97482

Priešmokyklinės ,,Pakalnučių" grupės ugdytiniai vasario 12d. lankėsi  ,,Laikrodžių” muziejaus organizuojamoje edukacijoje ,,Mano draugas – laikrodukas". Edukacijos metu vaikai susipažino su laikrodžio rodyklėmis, kiekvienas vaikas nuspalvino savo laikrodį, teisingai surašė skaičius ir dekoravo jį įvairių spalvų spaudukais. Po užsiėmimo su vaikais apsilankėme pačiame muziejuje. Apžiūrėjome saulės, vandens, smėlio, ugnies laikrodžius. Susipažinome su kišeniniais laikrodžiais bei laikrodžiais, kurie puošdavo karalių rūmus. Vaikus sudomino laikrodžių įvairovė, galbūt šis edukacinis užsiėmimas paskatins vaikus greičiau pažinti laikrodį.

View the embedded image gallery online at:
http://pumpurelis.lt/index.php/apie-mus#sigFreeId8edd2593a6

TĖVELIŲ  IR  DARBUOTOJŲ DĖMESIUI!

Lopšelis-darželis „Pumpurėlis“ šiais metais (2019 m.) vasaros atostogoms užsidaro

nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d.

 

Direktorė