„RUDENS STEBUKLAI”

Rugsėjo 23 – spalio 4 dienomis organizuojamas projektas

PIRMADIENIS

„RUDENS STEBUKLŲ ATIDARYMAS“

Personažai - ežiukas, varna ir kiškutis – supažindins vaikus su rudens spalvomis, kokios spalvos dabar dominuoja, paprašys vaikų rinkti gamtinę medžiagą, papasakos apie gamtoje vykstančius pokyčius, aplankydami vaikus grupėse, pavaišins rudens gėrybėmis.

ANTRADIENIS IR TREČIADIENIS

„SPALVŲ ŽAISMO DIENA“

Vaikai mokysis įvairiausių technikų, kaip galima lieti dažus. Tiek darželyje, tiek namuose jie pieš, tapys, lies dažus. Savo darbeliuose galės pavaizduoti savo rudenines fantazijas. Kūrybiniai darbai iš lapų, kaštonų, uogų ir kitokių rudens gėrybių.

KETVIRTADIENIS

DARBELIŲ PARODA „RUDENS STEBUKLAI“ (Paroda veiks dvi savaites)

Kviečiame visus įsijungti į šį renginį. Jūs ne tik galėsite parodyti, ką jus sugebate, bet ir pamatyti kitų kūrinius.

PENKTADIENIS

„SMAGURIŲ VAIŠĖS“

Vaikai ragaus ir vaišinsis atsineštais vaisiais ir daržovėmis. Prisimins žinomus skonius ir paskanaus dar neragautais vaisiais ar daržovėmis.

PIRMADIENIS

Judrių žaidimų ir estafečių diena kieme.

ANTRADIENIS

„RUDENINĖS MANDALOS“

Bandysime kartu su vaikais prisiliesti prie žemės meno, mėgindami iš papraščiausių dalykų sukurti grožį, kurti mandalą iš gamtinės medžiagos.

TREČIADIENIS

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistės paskaita

„RUDENĖLIO DŽIAUGSMAI IR VARGAI“

KETVIRTADIENIS

„SMAGURIŲ VAIŠĖS“ ( DARŽELIO PERSONALUI)

Visi darželio darbuotojai kviečiami parodyti savo išmonę ir atsinešti paruoštą patiekalą iš daržovių ar vaisių. Metodiniame kabinete juos ragausime, dalinsimės gaminimo technologija.

PENKTADIENIS

MADŲ ŠOU „RUDENS SPALVŲ ŽAISMAS“

Kiekvienas  esame kūrybingas, turime nepakartojamų fantazijų. Tegul rudes spalvos žaidžia šukuosenose, apsiaustuose, rūbuose, tegul rudeniniai žiedai ir kitos rudens gėrybės sukuria rudeninę nuotaiką.

10 val. kviečiame į madų šou salėje.