Sportinėje-meninėje pramogoje „Rūšiuoju - gamtą tausoju“ vaikai tobulinio žinias kaip rūšiuoti įvairias atliekas.  Linksmi personažai Stikliukas, Plastmasiukas ir Popieriukas pakvietė vaikus pažiūrėti mokamąjį filmuką, kartu padainuoti, žaismingai išrūšiuoti atliekas. Vaikai apsilankė Plastmasiuko dirbtuvėlėse.  Viskas vyko saugiai atskiromis grupėmis. Buvo linksma ir smagu.

Jau savaitę ,,Pumpurėlio“ bendruomenę  džiugina kūrybinės parodos ,,Tas apvalainas, pūstažandis moliūgėlis“ (nuo 10.23 d. iki 10.30 d.) eksponatai.  Parodos sumanytojos, mokytojos        E. Dapšauskienė ir D. Bušeckienė, pakvietė tėvelius kartu su vaikais kurti iš moliūgų personažus, kompozicijas, žibintus.  Į darželį atkeliavo saulutė, išdidus katinas su skrybėle, peliukas su viržių plaukais, pimpačkiukai, linksmuolis beždžioniukas ir šiaip linksmų ar net piktų moliūgėlių. O didžiausias moliūgas  išdidžiai iškeliavo į kiemą. O vakarais šviečiantys žibintai primena artėjančią helovino šventę. Nuoširdi padėka visiems parodos dalyviams.   

Spalio 19 - 20 dienomis mūsų darželio mokytojos daug dėmesio skyrė bei kalbėjo su savo ugdytiniais apie rūpinimąsi savo saugumu. Vaikai įdėmiai klausėsi, aktyviai dalyvavo pokalbiuose ir savo žinias įtvirtino savo piešiniuose.

Nuo rugsėjo 18 d. mūsų įstaigos bendruomenę džiugino kūrybinių darbelių ,,Tas ežiukas tipu tapu" paroda. Gausybė ežiukų, pgamintų iš gamtinės medžiagos, antrinių žaliavų bei kitų medžiagų puošė mūsų darželį. Vieni ežiukus su mokytojomis darė grupėse, kiti - su tėveliais namuose, tačiau rezultatas nustebino visus.

Šiandien darželyje paminėjome pasaulinę muzikos dieną!!! Ryte visus pasitiko linksma muzika, vėliau su priešmokykline grupe susitikome salėje. Pradėjome projektinę savaitę „Spalvota muzika“. Vaikai muzikos ne tik klausėsi, dainavo ir grojo, bet ir mėgino perteikti muzikos nuotaiką spalvomis. Visi pasidžiaugėme gražiais vaikučių piešiniais!!!