Padidėjus COVID-19 ligos (koronaviruso infekcija) plitimui, tėveliai turintys galimybę, gali nevesti vaikų į darželį mėnesį ar du.

15 eurų abonentinis mokestis bus skaičiuojamas.

 

Priešmokyklinis ugdymas privalomas.

Pridedama prašymo pildymo forma.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, siekdamas mažinti ilgalaikes neigiamas COVID-19 pasekmes ir rūpindamasis klaipėdiečių psichologinės gerovės stiprinimu bei gyventojų streso valdymo įgūdžių ugdymu klaipėdiečiams siūlo šias nemokamas psichologinės gerovės stiprinimo paslaugas:

  • Individualias psichologines konsultacijos (asmeniui iki 4 konsultacijų);
  • Streso valdymo praktinius užsiėmimus;
  • Emocijų atpažinimo ir išraiškų, konfliktų valdymo praktinius užsiėmimus.

Paslaugos teikiamos gyvai ir nuotoliniu būdu (priklausomai nuo visuotinės su COVID-19 susijusios situacijos).

Asmens pageidavimu paslaugos gali būti teikiamos anonimiškai.

Paslaugos gali būti teikiamos vaikams nuo 11 metų bei suaugusiems. Teikiant paslaugas vaikui iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar jo atstovo pagal įstatymą sutikimas.

Registracija į individualias psichologines konsultacijas ir išsami informacija apie kitas veiklas suteikiama mob. telefonu (8 640) 93348 ir (8 46) 311423. Su veikla susijusias naujienas taip pat kviečiame sekti mūsų tinklapyje www.sveikatosbiuras.lt.

 

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras

Tel. (8 46) 311423
Mob. (8 640) 93348
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Spalio 18 d. – Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena. Tai viena skaudžiausių socialinių problemų šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje aukomis tampa ir vaikai.

Spalio 19-20 dienomis siekiant apsaugoti vaikus nuo prekybos žmonėmis rizikos, mūsų darželio pedagogės skirs didesnį dėmesį prekybos žmonėmis prevencijai, kalbės grupėse su ugdytiniais rūpinimosi savo saugumo tema, paaiškins, jog kiekvienas žmogus yra asmenybė su savo prigimtinėmis teisėmis ir negali, kaip daiktas, priklausyti kitam žmogui.

Šiai dienai paminėti organizuojamas piešinių konkursas „ Saugok save!"

Informuojame, kad Rugsėjo 1-sios šventė visai bendruomenei  nebus organizuojama. Pramogos vyks kiekvienoje  grupėje su grupės mokytoja, o jei leis oro sąlygos – lauke (išskyrus lopšelio grupes). Apgailestaujame, tačiau šiemet  dėl esamos epidemiologinės situacijos Rugsėjo 1-sios šventės vyks tik vaikams, be tėvelių.